Održano savetovanje na temu novog Zakona o izvršenju i obezbeđenju

Centar za edukaciju i Službeni glasnik organizovali su savetovanje na temu Zakona o izvršenju i obezbeđenju.

Savetovanje je izazavalo veliko interesovanje u struci, pa je na samom događaju prisustvovalo preko sto pravnika, posebno iz sektora izvršitelja.

Na savetovanju su učestvovali: Prof. dr Nebojša Šarkić – profesor i dekan Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu, Mladen Nikolić – sudija Privrednog apelacionog suda u Beogradu, Tatjana Pakledinac – sudija i predsednica izvršnog odeljenja Osnovnog suda u Novom Sadu, Mr Vujadin Masnikosa – javni izvršitelj i potpredsednik Komore javnih izvršitelja i Prof. dr Jovica Trkulja – urednik pravne sekcije Službenog glasnika.

download almost uapkmod here | All of new Android racing game you can check here